Hasičský bál roku 2018 je za námi

V sobotu 10. března se na sále hotelu U Zeleného stromu konal bál SDH Nepomuk. Všem, kteří nás podpořili svou účastí velice děkujeme a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my. Děkujeme také sponzorům za pěkné ceny do tomboly a kapele Melodion, která hrála po celý večer výborně.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

AH Elektro - František Holub Nepomuk s.r.o.
AngusFarm Soběsuky
Zelenina Šloufová
Zlatnictví Dindová
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec

| Autor: J. Šůs | Vydáno dne 11. 03. 2018 | 190 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
07.06.2018: výjezd
Před půl jednou po poledni byl na tísňovou linku ohlášen požár nákladního auta s naloženým asfaltem v Měcholupech. Operační středisko k události vyslalo jednotky HZS Nepomuk, SDH Nepomuk a SDH Měcholupy. Naše jednotka vyjela k události s CAS 20 Tatra Terrno. První na místo dorazila jednotka HZS, která průzkumem zjistila, že došlo k požáru plachty na korbě NA. Odtud se požár naštěstí dál nerozšířil a uhasl samovolně. Jednotky SDH byly tak odvolány zpět na základny.

03.06.2018: výjezd
Po půl desáté večer byl na operační středisko ohlášen požár pravděpodobně stohu u Zhůře. Na místo byly vyslány jednotky HZS Nepomuk, SDH Nepomuk, SDH Blovice a SDH Jarov. Naše jednotka vyjela k události s oběma CAS. Na místě se ukázalo, že se jedná o nenahlášené pálení odpadu, které při příjezdu hasičů již nehořelo. Velitel jednotky HZS poučil odpovědnou osobu o podmínkách pálení a jednotky se vrátily zpět na své základny.

29.05.2018: okrsek
Výsledky a fotky z okrskového kola klasické soutěže jsou na FB.

29.05.2018: Plamen
Okresní kolo hry Plamen se koná o víkendu 2. a 3. června na hřišti u ZŠ Nepomuk. Přijďte podpořit soutěžní týmy a dát si něco dobrého v našem občerstvení.

20.05.2018: výjezd
V půl třetí ráno vyslalo operační středisko obě nepomucké jednotky k dopravní nehodě u Myslíva, o které dostalo předvýzvu od ZZS. Podle oznamovatele se mělo se jednat o nehodu jednoho OA, ve kterém se nacházela osoba v bezvědomí. Při příjezdu jednotky HZS Nepomuk na místo nehody byla osoba již v péči ZZS, vyproštění tedy nebylo potřeba a naše jednotka byla odvolána zpět na základnu. K nehodě vzlétl i vrtulník LZS.

17.05.2018: výbor
V pátek 25. května se od 19 hodin koná na HZ výbor.

16.05.2018: soutěž
Okrskové kolo klasické soutěže se koná na hřišti Slavoje Dvorec v sobotu 26. května 2018 od 13 hodin. Soutěž se koná při příležitosti oslav 120. výročí založení SDH Dvorec.

16.05.2018: asistence
Od 11. do 13. května asistovala naše jednotka při závodech Mistrovství světa v Sidecarcrossu v Kramolíně. Prováděli jsme kropení trati a přilehlých cest a dovoz užitkové vody. Fotky z asistence najdete na našem facebooku.

06.05.2018: asistence
V neděli 6. května asistovala naše jednotka s CAS 20 Tatra Terrno při Podbrdské rally, která se jela přes Sedliště, Srby, Dvorec a Vrčeň. Závody se obešly bez vážnějších nehod a naše jednotka tak nemusela zasahovat.

18.04.2018: čl. schůze
V pátek 20. dubna se od 19 hodin koná na HZ členská schůze.
<<  Červen  >>