S hasiči hurá na prázdniny 16. června 2018

Autor: J. Šůs <jirka.sus(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 19. 06. 2018

V sobotu 16. června jsme pro vás pořádali akci S hasiči hurá na prázdniny. Tradičně byly pro děti byly připraveny soutěže, za které byly odměněny sladkostmi a různými předměty, k vidění byla technika Policie ČR, HZS Plzeňského kraje, HZS SŽDC (drážních hasičů), Zdravotnické záchranné služby a samozřejmě i naší jednotky. Zpestřením odpoledne byl průlet dvou bojových letounů JAS-39 Gripen Armády ČR. Mezi další ukázky patřily zastavení vozidla hlídkou dopravní policie a zadržení pachatele či předvedení naší velkoobjemové cisterny Tatra 815-7. Tečkou za odpolednem byla samozřejmě pěna. Soutěží se zúčastnilo necelých 90 dětí. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští rok.

Fotky z akce najdete na našem facebooku.